Тег архиви: оз изворот на изборот

Тони Зен го промовираше својот најнов албум „Од изворот на изборот“ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Вчеравечер, во МКЦ клуб и ресторан, хип хоп артистот Тони Зен го промовираше својот шести по ред албум со наслов „Од изворот на изборот“. Пред повеќе стотици гости, најголем дел негови пријатели и препознатливи музички имиња од домашната сцена, Тони ...

Повеќе »