Тег архиви: palazzo панталони

Palazzo панталони – најубавите ги има во Mango

И оваа пролет мислиме на palazzo панталоните кои се пријатни за носење, а ни гарантираат елегантен изглед и секако, совршено одговараат за сезоната на потопли денови. Моделите се различни, со широки ногавици, со „лесни“ материјали и ведри принтови. Одлични се ...

Повеќе »

Тренд на неделата: Palazzo панталони од Springfield

Заменете ги долгите сукњи и фустани со модерни palazzo панталони од Springfield . Елегантни се, удобни, одговараат буквално на сите пригоди, а можат да се комбинираат со сите други парчиња облека.  Овој модел на панталони, со проширување кое започнува веднаш под ...

Повеќе »