Тег архиви: Памела Андерсон

Време за збогум: Бракот на Памела Андерсон траеше помалку од две недели

Помалку од две недели, или попрецизно, 12 дена – толку траеше бракот на глумицата Памела Андерсон и Џон Питерс. Двајцата се венчаа на 20 јануари на Малибу, со тајна и дискретна церемонија. Но, веќе дојде време за збогум. “Love can ...

Повеќе »

Памела Андерсон тајно му рече „да“ на стариот љубовник

На тајна церемонија во Малибу, завчера, во присуство на блиски пријатели, сексаспилната 52-годишна глумица Памела Андерсон се омажила за филмскиот продуцент, 74-годишниот Џон Питерс. За двајцата ова е петти брак. Сексапилната Памела Андерсон по петти пат кажа „да“. Поранешната ѕвезда на ...

Повеќе »

Памела Андерсон со суперсекси фотка на Инстаграм: Сакам да верувам во сè и секого!

Актерката Памела Андерсон, постираше провокативна и секси фотографија на Инстаграм покажувајќи дека и на 51 година има супер тело. Памела уште еднаш покажа дека може да биде суперсекси како во времето на Baywatch. Поминаа 20 години откако ги освои милионите ...

Повеќе »

Памела Андерсон е неверојатно секси на 51-годишна возраст (ФОТОСЕСИЈА)

На својата 51-годишна возраст, глумицата Памела Андерсон изгледа неверојатно секси! Глумицата Памела Андерсон  позира за насловната страница и едиторијалот на списанието Intimately Magazine. Пред објективот на Кармело Редондо, русокосата секс-бомба носи различни креации со трендовски полка точки, враќајќи не во ...

Повеќе »

Памела Андерсон во сески фотосесија за Коко де Мер

Памела Андерсон покажa дека може да се биде многу секси и на 50-годишна возраст. Во фотосесијата за модната марка за долна облека „Коко де Мер“ која потсетува на визиите од 1960-те години, поранешниот модел на „Плејбој” ги прикажа своите облини. ...

Повеќе »

Големото враќање на спасителката: Памела Андерсон (без славниот црвен костим)

Кој рече дека Памела станала домаќинка? Дури и да е така, ќе се согласите, дека фантастично е да се има ваква домаќинка во кујна. Хмм…и не само во кујна. Спасителката се врати, без славниот црвен костим за капење, а и ...

Повеќе »