Тег архиви: Парис Хилтон

Парис Хилтон ем ја откажа венчавката ем не го враќа прстенот од 2 милиони долари!

Парис Хилтон ја откажа свадбата која бомбастично ја најавуваше на почетокот на месецот со до тогаш – најсовршениот избраник на нејзиното срце – Крис Зилка. Умре ли љубовта?, прашуваат нејзините фанови. Кај неа остана вереничкиот прстен кој Крис и го ...

Повеќе »

Парис Хилтон се мажи, еве кој е идниот сопруг

Американската бизнисменка Парис Хилтон ќе се мажи. -Следната година ќе се мажам. Порано сакав да останам сама, но кога го сретнав Крис (Зилка) сфатив дека е вистинскиот човек за мене, раскажува 37-годишната богаташка за италијанскиот весник „Ки“. -Сонувам за прекрасна ...

Повеќе »

Необичен моден избор на Парис Хилтон на Модната недела во Њујорк

На модната ревија на Џереми Скот, која се одржва во рамките на модната недела во Њујорк, Парис Хилтон ги привлече погледите поради ексцентричниот моден избор. Необичните панталони кои повеќе откриваат, тесна проѕирна маичка, и – папараците забележаа дека не носи ...

Повеќе »

Парис Хилтон ја покажа огромната колекција на чевли вредна милион долари (ВИДЕО)

Парис Хилтон го покажа својот огромен плакар полн со чевли во вредност од 1 милион долари. 37-годишната Американка го постирала видеото на својот Инстаграм профил, додека се подготвувала за пат за Ибица, информирајќи ги фановите дека треба да најде неколку ...

Повеќе »

Ники Хилтон се омажи, се разбира „на висока нога“, Парис сепак „крадеше“ внимание!

За оние кои што подолго време немаат слушнато ништо ново за Парис Хилтон, еве еден одговор. Парис Хилтон вчера пристигна во Клариџис хотелот да се подготви за венчавката на нејзината сестра Ники. Стокмена како и обично, старлетата изгедаше убаво во елегантниот ...

Повеќе »

Парис Хилтон: Јас сум вистинската Барби!

За оние кои до сега се сомневаа, сега постои доказ дека Парис Хилтон е Барби. Колаж – фотографијата која Парис Хилтон ја постираше на својот Инстаграм профил покажува дека таа не била Барбика еднаш, или двапати туку дури осум пати. ...

Повеќе »