Тег архиви: пенти

ТРЕНД ХУЛАХОПКИ – одбери дизајн и впечатливо прошетај низ пролетта!

Доаѓа пролет. Сонцето силно грее. Ластовичките се враќат во топлите краишта. Ние? Ние сакаме да ги оставиме јакните, џемперите и чизмите во плакарот бидејки дојде време за фустанчиња, здолништа и хулахопки! Пролетта е совршено време за да си поиграте со ...

Повеќе »

Penti со ре-отворање денеска во City Mall, за купувачите до 40% попуст

Турскиот реномиран бренд Penti денеска со ре-отворање во трговскиот центар City Mall од 17.30 часот со Добредојде Акција. На настанот купувачите ќе имаат можност со над три купенти прозводи од #PentiSummer18 колекцијата на костими за капење или аксесорис ќе им ...

Повеќе »

Акциски попусти на вашите омилени хулахопки до 3ти декември со Пенти Манија  

Вашата омилена акција – Пенти Манија продолжува до 3ти декември. Љубителите на атрактивни попусти кои ги обожуваат Пенти дезенирани хулахопки може да ги купат со намалени цени до -40%, а почетната цена е од 89 денари. За класичните хулахопки, на ...

Повеќе »

Шопинг лудилото Black Friday започнува денеска во Пенти и НББ

Ниски цени од денеска за сите љубители на модата кои сакаат да се дел од урбаната приказна на продавниците Пенти и НББ по повод овогодинешниот Black Friday. Во сите продавници на Пенти низ Македонија, купувачите ќе имаат можност да купат ...

Повеќе »

Пенти Манија се случува во градот – промотивна акција на вашите омилени хулахопки

 Од денеска започнува најдобрата акција во градот – Пенти Манија. За време на акцијата сите љубители на Пенти дезенирани хулахопки може ги најдат своите омилени модели намалени до -40%, со почетна цена од 89 денари. Доколку пак се решите за ...

Повеќе »

Урбана, кул и секси е новата колекција есен-зима 2017/2018 на Пенти

Во продавниците во City Mall, Ramstore Mall и на Широк Сокак во Битола ќе може да ги купите висококвалитетни парчиња на долна облека, пижами, чорапи и хулахопки од брендот Пенти. Пенти оваа година за сите невести приреди вистинско изненадување, посебна ...

Повеќе »