Tag Archives: пет

Наоми се придружи на тимот на највлијателната визажистка Пет Мек Грат

Една од најпознатите супермодели Наоми Кемпбел и една од најбараните визажистки Пет Мек Грат официјално договориле соработка за Pat McGrath Labs – бренд за производи за убавина и шминка. Списанието Тајм минатата година ја рангираше Грат меѓу највлијателните луѓе, а уредничката ...

Read More »