Tag Archives: ПЕТА

ПЕТА реагира за крзнената бунда на малата Норт

Бундата во која е фотографирана малата ќерка на Ким Кардашијан кога со мајка си излегува од нивниот стан во Сохо во Њујорк предизвика рекации кај друштвата за заштита на животни. ПЕТА  ја изрази разочараноста во модниот избор на Кардашијан за ...

Read More »