Tag Archives: Поло

Тејлор Хил и сестра ѝ позираат во новогодишната кампања на Polo Ralph Lauren

Моделката и ангел на Викторија сикрет е една од лицата на празничната кампања на Polo Ralph Lauren.  Модната марка Polo Ralph Lauren ја лансираше празничната кампања нудејќи интересни модни парчиња за зимската сезона. Бренд амбасадорот Тејлор Хил се појавува во кампањата, а ...

Read More »

Меди Зиглер дебитираше на модната писта

Во средата Меди Зиглер за првпат застана на модната писта на модната ревија на Поло Ралф Лорен презентирајќи ја детската колекција. Есенската колекција на Поло Ралф Лорен беше претставена во Централ Парк Зу, а меѓу маникенките на модната писта беше ...

Read More »