Tag Archives: понуда

Прослава на сината нијанса, & Other Stories ни носи сини модни парчиња

За крајот на зимата, модната марка & Other Stories ни нуди широк избор на модни парчиња во сина нијанса. Нијансите се движат од светлосини, преку пастелни и нежни сини тонови, до подлабоки морски нијанси. Во новата колекција има за секого по ...

Read More »

Нова Телеком празнична понуда  

Празничен бонус за купување на смартфон или телевизор Уште повеќе мобилен интернет за Magenta 1 и Smart корисниците Сè што треба на едно место и во една сметка со попуст од 25 отсто Во пресрет на претстојните новогодишни празници, Македонски ...

Read More »

Не пропуштајте: Промотивни пакети во „MISS EN“ до крајот на годината!

Разубавете се во најпопуларниот салон за убавина MISS EN, а при тоа бидете пријателски расположени со вашиот паричник. Имено, во MISS EN стартуваа промотивните пакети кои ви гарантираат убавина и нега по многу поволни цени. Во продолжение, информирајте се за понудата. ТРЕТМАНИ ...

Read More »

Топ 10 кожени сукњи за есен 2017 од популарните модни марки

Кожата повеќе не е тоа што беше – црна и класична. Кога ќе ви здодеат фармерките или панталоните, можете да посегнете за модел на кожена сукња кој ќе ја разбие есенската монотонија. Со мини или со миди должина, тесна или ...

Read More »

Слатки декорации од Stradivarius

Stradivarius во својата колекција наменета за домот ни нуди слатки декорации. Без разлика дали се работи за подарок или за декорирање од мерак на вашата соба, канцеларија, дом…, Stradivarius ни предлага исклучително тренди украси. Во новата колекција ќе најдете слатки вази ...

Read More »

10 мини чантички од популарните модни марки

Чантичката го дава последниот „допир“ на модниот изглед, па оттука внимателно ги избираме. Правило на оваа сезона е дека нема потреба нијансата на чантата која ја носиме да биде во согласност (во ист тон) со чевлите или ременот, напротив модерни ...

Read More »

7 модели на „чупави“ папучки од популарните модни марки

Сандалите и папучите со крзненце се хит за ова лето, а убави модели сега може да најдеме и по пристојни цени во продавниците на популарните „хај-стрит“ брендови. Еве ги нашите 7 фаворити за топлите денови (вклучувајќи ја и насловната фотографија).

Read More »

Black Friday во Капитол Мол: Тридневна шопинг манија со огромни попусти (ФОТОГАЛЕРИЈА)

„Веруваме дека ако екстензијата на овој ден, наместо во форма на 24 часа, ја трансформираме во 72 часа шопинг забава, ќе добиеме ефект на релаксирана и опуштена атмосфера, без притисоци и избрзани куповни одлуки. Водени од овој факт, заедно и ...

Read More »