Тег архиви: попусти

Тренд на неделата: кожени чизми од Timberland

Време е за умна инвестиција – во пар добри, модерни и квалитетни чизми со кои гајле ќе немате во сезоната на студени денови. Наш избор се овие чизми од реномираниот бренд Timberland, изработени од 100% кожа.  – Овој викенд имаме промоција -20% ...

Повеќе »

Невидено ниски цени на Sport Vision Bazaar!  

  Спортската сала „Расадник“ е местото каде ќе може да ја посетите најголемата спортска распродажба од 15ти до 24ти ноември Во ноември нѐ очекува најголемата спортска распродажба видена до сега во Македонија – Sport Vision Bazaar. Распродажбата е организирана од страна на компанијата ...

Повеќе »

ЕКСТРА ЦЕНИ со Penti манија низ целата држава!

Чујте и почујте! Стартува супер Пенти манија акцијата низ целата држава! Хулахопките што ги сакате сега се со екстра цени, а понудата трае само од денес, 6ти до 24ти ноември. Производите од Пенти манија можете да ги најдете во продавниците ...

Повеќе »

Овој викенд голема забава во Skopje City Mall кој слави 7-ми роденден!

Време е за голема забава, мнооогу награди и шопинг лудило во Skopje City Mall за 7-миот роденден! По повод 7-от роденден, Од Скопје Сити мол  обезбедија богата роденденска програма за сите посетители на Skopje City Mall, каде ќе имаат возбудливо ...

Повеќе »

Тик – Так| 7 дена МЕГА ПОПУСТИ во Сара Фешн!!!

Тик-так.. тик-так… утре, 15.04.2019, понеделник, започнуваат фантастични 7 дена МЕГА ПОПУСТИ во сите продавници на Сара Фешн и онлајн на www.sarafashion.mk! Понудата е голема и има избор за сите: маици, килоти, градници, пижами и хулахопки – се дел од асортиманот ...

Повеќе »

Black Friday & Weekend попусти во текот на целиот викенд во Скопје Сити Мол

Дали сте подготвени за најголемиот шопинг настан за оваа година? Договорете ги вашите најблиски партнери за купување и тргнете во акција: незаборавен шопинг во Skopje City Mall на денот кога целиот свет го зафаќа шопинг лудилото наречено Black Friday! Денеска ...

Повеќе »

Искористете ги Black Friday попустите од 70% во КАДОРА

Ако до сега го немате искористено попустот од 50% кој трае цел месец, студио Кадора ви простува и дури Ве наградува со Black Friday попуст од 70%. Искористете го попустот кој почнува на 23-ти ноември на Black Friday и ќе ...

Повеќе »

До 50 отсто намалувања, месец на попусти во Кадора!

Кадора највува месец на попусти, имате цел месец да ја искористите можноста да купите Кадора уникатно парче по намалена цена се до 50%. Време е за освежување во вашиот гардеробер – искористете го големиот ексклузивен сезонски попуст во модниот бренд ...

Повеќе »

Sara Fashion: 19 години постоење, 19 дена мега попусти

Модниот бренд Sara Fashion започна со најголемата РОДЕНДЕСКА #СФ АКЦИЈА, по повод 19 години постоење. За време на акцијата љубителите на модата ќе имаат можност да ги купат своите омилени модели намалени до 70%. Акцијата важи во сите продавници на ...

Повеќе »

Голема распродажба со попусти до 80 отсто во Веро центар

Голема летна распродажба со попусти до 80 отсто ќе почне задутре (среда, 8 август) и ќе трае до 12 август во Веро центар во Скопје . Посетителите на трговскиот центар ќе може да купат голем број производи по намалени цени, ...

Повеќе »