Тег архиви: распродажба

Стартува есенската WOW распродажба со попусти до 80% во Веро центар

Почнува најголемата есенска распродажба во продавниците во Веро центар во Скопје со неверојатни попусти до 80%. Речиси сите продавници во Веро центар, вклучувајќи го и Веро маркетот, од 6 до 10 ноември (од среда до недела) на потрошувачите ќе им ...

Повеќе »

Голема распродажба со попусти до 80 отсто во Веро центар

Голема распродажба со попусти до 80 отсто на различни категории производи ги очекува посетителите на продавниците лоцирани во Веро центар од среда до недела (од 14 до 18 ноември). Производите со WOW цени ќе може да се најдат во речиси ...

Повеќе »

УЛТРА РАСПРОДАЖБА во Капитол мол од  30ти август до 6ти септември

Време е за попусти, време е за училиште, време е за Капитол мол!   Со над 40 продавници, забавен центар за најмалите, и одлични места за забава со пријателите Капитол мол секогаш нуди нешто повеќе. Уживањето, забавата и моментите кои ...

Повеќе »

Со почетна цена од 50 евра, Ана Дело Русо ги распродава своите луксузни модни парчиња

Италијанската модна новинарка, соработничка на списанието „Вог“, но и една од најфотографираните жени во светот позната по извонредниот стил и луксузните модни парчиња кои ги носи, одлучи да распродаде дел од својата гардероба. Дело Русо е „сопственичка“ на над 4 ...

Повеќе »

Голема распродажба во Капитол Мол од 22-ри до 26-ти февруари

По ладните зимски денови, секогаш следи трансформација на навиките и опкружувањето. Од удобното и топло домашно прибежиште, се започнува да се цели кон пролетната раздвиженост низ урбаните градски улици. Познат по изненадувањата кои ги организира за своите посетители, Капитол Мол ...

Повеќе »

Финална распродажба во Original Marines на колекцијата есен/зима

Во очекување на новата колекција за пролетната сезона на популарната италијанска модна марка за деца  Original Marines, која ќе пристигне следната недела, во брендираната продавница Original Marines во Скопје Сити Мол ќе најдете финална распродажба на колекцијата есен/зима плус дополнителен попуст ...

Повеќе »

Ајде, на паметен шопинг: Од денес – целосна распродажба во Original Marines!

Празник за нас е кога познатите модни марки може да ги купиме со голем попуст. Почнувајќи од денес (петок), во продавницата Original Marines лоцирана во Скопје сити мол (2 кат) во тек е целосна распродажба на актуелната колекција. Сите парчиња ...

Повеќе »

Модната блогерка Кјара Ферањи ја распродава облеката

Познатата модна блогерка Кјара Ферањи ја распродава нејзината облека директно од гардероберот. Благодарение на шопинг- сајтот Депоп, може да си купите парче облека од гардероберот на Кјара Ферањи која одлучи да ја распродаде гардеробата која не ја носи. Знаете веќе, ...

Повеќе »