Тег архиви: ричард гир

Ричард Гир ќе стане татко по трет пат

На 70-годишна возраст, холивудскиот глумец Ричард Гир, очекува трето дете. 36-годишната сопруга на глумецот, Александра Гир е бремена по вторпат. Бебето се очекува да се роди на пролет. Гир е татко на Хомер (19) со втората сопруга Кери Ловел, додека ...

Повеќе »