Тег архиви: ролки

Ролки во тренд, и Кејт Мидлтон и Меган Маркл ги носат!

Едноставните џемпери со ролка се повеќе стануваат ѕвезди на есента, и лесно е да се предвиди дека ќе бидат хит за оваа зима. И не само затоа што се наоѓаат во колекциите на популарните модни марки, туку затоа што се ...

Повеќе »