Тег архиви: сади

Меланија Трамп во Валентино сукња и на вртогалави потпетици сади дрвце

Гардеробата која Меланија Трамп ја одбра за ископување на дупка и засадување на дрвце во градината на Белата куќа, многумина ја оценија, со право, за тотално несоодветна. За оваа прилика би требала да носи „кежуал“ или спортска облека, но првата ...

Повеќе »