Тег архиви: саем на книга

Започна Саем на книга во Skopje City Mall

  Од денес во Skopje City Mall започнува Саемот на книга организиран од трговскиот центар во соработка со Македонската асоцијација на издавачи, а ќе трае до 12ти јуни. На прес конференцијата која се одржа денес во Skopje City Mall, свое ...

Повеќе »