Тег архиви: сами

Направете сами весели алки за ова лето

Наместо да купувате, направете си сами весели алки за ова лето. Еден весел моден додаток, како што е алката, додадева шарм на вашиот летен изглед. За да си направите сами весели алки потребно ви е само клешта, гумичка за коса ...

Повеќе »