Tag Archives: сандали

Најпродавани: Белите сандали од MANGO се Инстаграм хит

Шпанската модна марка Манго продолжува пријатно да не изненадува со модни парчиња од пролетната колекција кои за брзо време стануваат бестселер. Овојпат, тоа се белите сандали со висока потпетица кои веќе ги облекоа највлијателните модни блогерки низ светот. И сосема ...

Read More »

Bershka има хит сандали со ефект на огледало

Bershka пријатно не изненадува со уште едно модно парче од пролетната колекција. Станува збор за металик-сребрените сандали кои имаат ефект на огледало. Сребрените сандали се украсени со проѕирни детаљи, додека потпетиците се дебели со висина од 7 сантиметри што ги ...

Read More »

Топ 10 модели на пролетни чевли од ZARA со висока потпетица

За сезоната пролет/лето, модната марка Зара пријатно не изненади со понудата на сандали со висока потпетица. Сандалите со висока потпетица се неизбежни за пролетните и летни забави кои зачестуваат во сеозната пред нас. А овојпат Зара ни нуди модели со ...

Read More »

Bershka има хит сандали за оваа пролет

Bershka има модно парче – бестселер за оваа пролет/лето. Станува збор за црвените сандали на платформа, дополнително разубавени на предниот дел со ефект на панделка. Дури и за пониските, висината веќе не е проблем. Секогаш може да се изгледа повисоко ...

Read More »

Хит сандали од Zara за пролетната сезона

Подготвени сте за пролетно обновување на гардеробата, поточно на обувките? Зара во пролетната колекција нуди интересен чифт сандали во форма на ниски чизмички. Дизајнот е толку интересен што не е чудо што овие сандали за кратко време станаа хит. Благодарение ...

Read More »

Bershka има супер сандалчиња за потоплите денови

Во потрага по нови сезонски сандали, одличен одговор најдовме во Бершка. Моделите не се резервирани само за млади, а дизајните се прилагодливи дури и за деловни модни комбинации. Особено ни се допаѓаат сандалите со проѕирна потпетица и моделите кои се ...

Read More »

Топ 10 сандали на висока потпетица од новата колекција на ZARA

Во пролетната колекција Зара ни носи елегантни сандали со нагласени детаљи и принтови. Па, сите оние кои ја сакаат високата потпетица и екстравагантниот стил имаат можност да си го најдат својот чифт од соништата. Трендовските сандали се најчесто високи до ...

Read More »

Хит модно парче од Zara: Карираните сандали со платформа

Кога станува збор за пролетни чевли, модната марка Зара лансираше чифт кој брзо стана хит на социјалните мрежи. Станува збор за сандалите кои во себе поврзуваат неколку трендови. Со оглед на тоа дека карираните материјали и понатаму се многу модерни, ...

Read More »

Со H&M дотерајте се од „глава до пети“ во црвено!

Во пролетната колекција H&M ни нуди повеќе модни изгледи „од глава до пети“ во силна црвена нијанса, најавувајќи ни ја сезоната на страста. Новата колекција содржи – не само модни прчиња во црвена боја – туку и модни додатоци, па дури ...

Read More »

Zara има хит сандали за пролет/лето 2018

Zara повторно лансираше трендовско модно парче кое брзо стана хит на Инстаграм. Станува збор за сандалите со ленти со принт на две пораки – ‘pre love’ и ‘post love’, односно пред љубовта и после љубовта. Сандалите се сосема отворени на ...

Read More »