Тег архиви: Сандра Стефановска

Избор за убавина QUEEN of EURASIA: Македонката Сандра Стефановска ја освои круната

Македонката Сандра Стефановска ја освои круната на изборот за убавина „Кралица на Евроазија“ кој завчера вечер се одржа во Анталија, Турција. 25-годишната Сандра од Скопје овој голем успех го направи во конкуренција на 40 девојки од исто толку држави од ...

Повеќе »