Тег архиви: sara fashion

Освежи се навреме | 10 дена онлајн попуст на Sara Fashion

Сара Фешн ја стартува оваа седмица со десет дневен освежителен попуст! Новата колекција на акцесоари за лето 2019 е со -10% попуст за сите вие кои ќе се одлучите за онлајн шопингување, а долната облека можете да ја одберете со ...

Повеќе »

Sara Fashion: 19 години постоење, 19 дена мега попусти

Модниот бренд Sara Fashion започна со најголемата РОДЕНДЕСКА #СФ АКЦИЈА, по повод 19 години постоење. За време на акцијата љубителите на модата ќе имаат можност да ги купат своите омилени модели намалени до 70%. Акцијата важи во сите продавници на ...

Повеќе »

#SF 8-мо Мартовска Акција во сите продавници на Sara Fashion

Од денеска, 1-ви март започнува големата #SF 8мо Мартовска Акција во сите продавници на Sara Fashion. За понежниот пол по повод празникот на жената понежиот пол имаат -40% на секое купено второ парче #Penti хулахопки исто така и за секој ...

Повеќе »

Сара Фешн со спектакуларно модно шоу My sweet 18

Со модно шоу за сите свои соработници и потрошувачи, презентирајќи ја својата последна колекција, Сара Фешн го одбележа својот јубилеј, 18 години успешна македонска приказна. „Кога пред 18 години ја основавме компанијата, си поставивме јасни цели и визија која сеуште ...

Повеќе »