Тег архиви: Сара Сампајо

Сара Сампајо ни ги покажува трендовите на фармерки за есен 2019, и како да ги комбинираме

Ангелот на Викторија сикрет, Сара Сампајо, позира за едиторијалот и насловната страница на октомвиското издание на „Ел“ Италија. Фокусот е на модните парчиња од тексас и фармерките, а супермоделот ни покажува и како да ги носиме оваа сезона. Во тренд ...

Повеќе »

Може да набавите билет за шоуто на Викторија сикрет за 25.000 долари

Сеуште не е објавена точната дата кога ќе се одржува големото шоу на Викторија сикрет, но традиционално, тоа се одржува во месец ноември. Во последните години спектакулараната ревија се одржуваше и во Мајами, Лос Анџелес, Париз, Лондон и Шангај, а ...

Повеќе »

Сара Сампајо е суперсекси за календарот LOVE (ВИДЕО)

Сара Сампајо позира за календарот на списанието LOVE покажувајќи ја целата сексапилност која остава без здив. Ангелот на Викторија сикрет позира со гигантски балони носејќи ни ја празничната еуфорија. Инаку, Сара го претставува 13-от ден од календарот. Погледнете го видеото ...

Повеќе »