Тег архиви: Селф

Џенифер Лопез поубава од било кога на насловната на јануарскиот Селф

Од списанието  Селф велат „Зошто уште сега може да кажеме дека 2015-та е година на Џеј Ло? Со два нови филма, ново ТВ шоу, многу други најавени ангажмани  – и свеж поглед на животот, мега ѕвездата не се чувствувала ниту изгледала подобро од сега!“ ...

Повеќе »