Тег архиви: шалчиња

За мека, нежна и топла есен – Каде да си купите предимензионирано шалче

Не само што се финален допир за заокружување на трендовски изглед, туку предимензионираните шалчиња, речиси големи како ќебенца, ги обожаваме зашто се толку меки и нежни! А и практични се – не грејат. За претстојните студени денови одберете си долго ...

Повеќе »