Тег архиви: Шарлиз Терон

Шарлиз Терон е златна девојка во новата кампања на J’adore

Глумицата од А листата, Шарлие Терон блеска во новата рекламна кампања за парфемот J’adore на Диор. Соработката на Диор и Терон континуирано трае од 2004 година. –  “J’adore е исклучителен парфем , бидејќи успева да биде без напор заводлив, сочувувајќи ја ...

Повеќе »

Шарлиз Терон објасни зошто не се мажи

По повод наградата Women Of The Year 2019, Шарлиз Терон се „отвори“ и за првпат го објасни вистинскиот мотив зошто не е мажена. Шарлиз Терон се отвори за јавноста, за прв пат раскажувајќи неколку детали за нејзиниот приватен живот, вклучувајќи ...

Повеќе »

Шарлиз Терон со нова боја на косата, инспирирајте се од нејзината промена

Јужноафриканската глумица Шарлиз Терон ја промени својата фризура и боја на косата за премиерата на новиот филм Заведи ме ако можеш. Заслужен за новата фризура на глумицата е фризерот Адир Абергел кој ги постираше фотографиите на социјалните мрежи, објаснувајќи дека ...

Повеќе »

Нов холивудски љубовен пар: Бред Пит во врска со Шарлиз Терон

Како што пренесуваат странските весници, постои нов љубовен пар во Холивуд. Во последните денови се погласни се гласините за врската меѓу глумицата Шарлиз Терон и нејзиниот колега, Брет Пит. Добитничката на Оскар за фимот „Монструм“ и познатиот глумец наводно се ...

Повеќе »

Шарлиз Терон блеска во рекламата за новиот парфем на DIOR

Убавата глумица Шерлиз Терон е лице на новата рекламна кампања на Диор. Француската модна куќа го лансираше парфемот  J’adore Absolu. Убавицата од Јужна Африка, е облечена во златен фустан. Дополнително, со принт кампањата, снимен е и видео спот, во режија на ...

Повеќе »

Шарлиз Терон е морска сирена за Dior J’adore Injoy

Глумицата Шарлиз Терон е заштитно лице на рекламната кампања на Диор за новиот парфем J’adore Injoy. Јужноафриканската убавица позира пред објективот на Жан Батист Мондино и изгледа како сирена која излегла од морето, наросена со злато од сончевите зраци. Новиот ...

Повеќе »

Шарлиз Терон во „убиствена“ модна комбинација од Живанши

Во средата, на гостувањето во шоуто на Џими Кимел, 42-годишната глумица Шарлиз Терон пристигна облечена во бела модна комбинација и контрастни – феноменални црни чизми. Белата плисирана сукња и кошула се од есенската колекција 2017 на Живанши. Комбинацијата е освежена ...

Повеќе »

„Позлатената“ Шарлиз Терон блешти во новата реклама на J’adore

Актерката Шарлиз Терон блеска како да е позлатена во новата рекламна кампања на парфемот J’adore на Диор. Шарлиз е заштитно лице на овој парфем веќе 12 години. Кампањата „J’adore- Апсолутна женственост“ е осмислена од комерцијалниот директор на Диор, Жан Баптист Мондино ...

Повеќе »

Изглед на денот: Шарлиз Терон во металик фустан

Холивудската глумица покажа дека за да се изгледа секси не мора да се покажуваат голи делови од телото. На новинарската конференија во Хонг Конг, убавата 40-годишна глумица блесна во тесен металик мини фустан кој ја нагласува нејзината беспрекорна фигура. Изгеда ...

Повеќе »

Видео за 10-годишна соработка: Шарлиз Терон и Диор

„Минатото може да биде убаво, сеќавање, сон, но тоа не е место за живеење. И сега е време да се излезе од него… Иднината е злато “, вели Шарлиз Терон, глумицата која веќе цела деценија е заштитно лице на парфемот ...

Повеќе »