Тег архиви: Шер

Шер модна икона на 73 години, позира за DSquared2

73 годишната пејачка е главна протагонистка на кампањата за пролет/лето 2020 на популарната модна марка DSquared2. Одличен начин да се прослави 25-годишнината на модната марка. View this post on Instagram I’m in Times Square !? What’s Next ? #D2SS20 A ...

Повеќе »

Новата кампања на Марк Џејкобс со Вилоу Смит е совршена

Откако беше најавено дека Шер ќе биде дел од кампањата на Марк Џејкобс за сезоната есен/зима, пристигна уште едно пријатно изненадување. Пејачката Вилоу Смит која е позната и по експериментирањата со изгледот, е исто така дел од кампањата на Марк ...

Повеќе »

Шер изгледа гламурно за Марк Џејкобс

Би рекле ли дека има 69 години? Шер изгледа гламурно во кампањата на Марк Џејкобс за есен 2015. Фотографирана од Дејвид Симс, 69 годишната пејачка позира за есенската кампања на Марк Џејкобс, седната на обична столица, облечена во црн фустан ...

Повеќе »