Тег архиви: Шерон Стоун

Изглед на денот: Шерон Стоун во „скини“ фармерки и рамни чизми

61-годишната глумица се повеќе се помладува, а за тоа придонесува фит формата и изборот на младешка облека. Славната убавица е фотографирана на аеродромот LAX во близина на Лос Анџелес облечена во лежерна модна комбинација – тесни црни фармерки, сина маичка ...

Повеќе »

Изглед на денот: Шерон Стоун во кожен комбинезон

61-годишната глумица изгледа извонредно во младешка модна комбинација. На престојот во Мадрид каде гостуваше на доделувањето на наградите на Харперс Базар, Шерон Стоун е фотографирана на мадридските улици облечена во кафен кожен комбинезон од италијанскиот моден дизајнер Бруно Кучинели. ИЗгледот ...

Повеќе »

Шерон Стоун – подготвена за трет брак

Глумицата Шерон Стоун го прослави својот 60-ти роденден, а на подарок наводно добила веренички прстен со дијаманти. Ае зборува дека славната глумица тајно се верила со својто 20-години помлад придрушник. Ѕвездата на „Основен инстинкт“ славенечкиот викенд го минала на плажите ...

Повеќе »

Како тинејџерка: Шерон Стоун на шопинг во тесен жолт џинс

За шопинг во познатата стоковна куќа Барнејс во Њујорк, Шерон Стоун одбра тесни жолти фармерки во кои изгледа како тинејџерка. Би рекле ли дека има полни 57 години? Куса фризура, препознатлива насмевка, витка линија, лице без шминка и жолт тесен ...

Повеќе »