Тег архиви: слаба

Адел премногу слаба, но во топ форма (ФОТО)

Пејачката беше забележана на забавата после Оскарите, која беше организирана од нејзината колешка Бијонсе. Според фотографиите, преслаба е. View this post on Instagram Adele attended Beyoncé and Jay Z’s Oscar after party yesterday. ❤️ #adele A post shared by Adele ...

Повеќе »