Тег архиви: стрии

Супермоделката Ешли Грем ги покажа стриите по породувањето

  Плус сајз моделката Ешли Грем продолжува да ги споделува своите мајчински искуства со своите фанови на Инстаграм, охрабрувајќи ги жените да си го сакаат своето тело. Ешли ги информираше следбениците на Инстаграм дека таа самата не го држи мобилниот ...

Повеќе »