Тег архиви: SUPER DRY

Топ 10 дуксери од новата колекција на SUPER DRY

Колекцијата пролет/лето 2019 на популарната модна марка SUPER DRY е достапна во продажба во брендираната продавница SUPER DRY во Скопје Сити мол, како и на официјалната шопинг страница на Фешн Груп – ТУКА.  Овојпат, „фрламе“ поглед на женските дуксери кои навистина заслужуваат ...

Повеќе »