Тег архиви: Тејлор Свифт

Тејлор Свифт – уште една позната дама со розова нијанса на косата

Во последниве години, американската популарна пејачка Тејлор Свифт, ја гледаме со русокоса коса, а промената која неодамна ја направи им се допадна на нејзините фанови. По топ моделот Емили Ратајковски, и пејачката Свифт внесе свежина во изгедот – крајчињата на ...

Повеќе »

Улична мода: 3 инспиративни модни комбинации на Тејлор Свифт за оваа пролет

Само за еден месец пејачката и глумица Тејлор Свифт е фотографирана како излегува од својот дом во Трибека, Њујорк, облечена во инспиративни парчиња облека, со нежен изглед и тренди-пролетно расположение. Без натрупаност, чистиот стил на Тејлор Свифт е толку инспиративен ...

Повеќе »