Тег архиви: тијана

Тијана: Ја одржувам телесната тежина благодарение на липосукциската исхрана

Популарната пејачка Тијана Дапчевиќ одлично ја одржува телесната тежина, а нејзиното тонирано тело се должи на посебниот режим на исхрана кој го применува. Тијана има 42 години, а вели дека се чувствува како да има 25. – Се хранам здраво ...

Повеќе »