Тег архиви: Токсиколизи

Голока и Токсиколизи со првата заедничка колекција за скопските хипхопери

Денес (02.11.ПЕТОК) во скопскиот локал „Концепт 37“ со почеток во 20:00 часот ќе се случува промо забава на “street wear’’ брендот „Голока“ од Бугарија, кои за прв пат ќе се претстави пред скопската публика со својот бренд. Дизајните што ќе ...

Повеќе »