Tag Archives: торба

Ветровка од Зара која ја носиме и како торбичка

Меѓу атрактивните модели од есенската колекција на Зара најдовме практична ветровка која доаѓа во две бои и во себе крие мало изненадување. Ветровката од Зара со качулка и патенти е лесна за комбинирање за „кежуал“ и спортски модни комбинации, а ...

Read More »

Тренд на неделата: Куфер и торба од Parfois

Parfois ни нуди прекрасно модно решение како да се организираме за нашето патување. Преслатките, модерни и практични куфер и торба се дел од летната колекција на Parfois. Достапни се и во онлајн продажба на официјалната страница на Fashion Group – ТУКА. ...

Read More »