Tag Archives: трудници

Дали и колку е безбедно тренирањето за време на бременоста

Кога станува збор за вежбање за време на бременоста, понекогаш на трудниците навистина им е тешко да одлучат кого да послушаат затоа што сите имаат по некој различен совет. Еве што советува фитнес-експертот Роузи Стокли во врска со вежбањето за ...

Read More »

Пристигна колекцијата за трудници на Women ’secret: Уживајте со стил во мајчинството!

Новата колекција за идните мајки доаѓа во различни бои и форми – пастелни тонови во комбинација со риги и точки им даваат нежност на парчињата направени од природни и удобни материјали. Women ’secret сезонава нуди уште поголем избор за овој специјален ...

Read More »