Тег архиви: верче пандиловска

Бесплатно школо за готвење со Верче Пандиловска и Цептер

Познатата македонска пејачка Верица Пандиловска и компанијата Цептер ве покануваат во бесплатното школо за готвење. „За  тие два  часа што ќе ги поминете со нас ќе научите  дека тајната на готвењето не се состои само во добрите рецепти, туку и ...

Повеќе »