Тег архиви: викторија сикрет

Адриана Лима во нова фотосесија за Викторија сикрет

Топмоделот Адриана Лима која од 2000-та година е ангел на марката за долна облека Викторија сикрет во нов фото-предизвик кој (повторно) ги растрепери срцата на нејзините бројни обожаватеели. Би рекле ли дека оваа 33-годишна убавица е мајка на две деца?

Повеќе »

Модно-еротичен спектакл: „Многу секси“нова кампања на Викторија сикрет

Веќе заклучивме, убавите девојки и еротиката продаваат се, а уште и кога кампањата ќе се вика Very Sexy…. Преубавите девојки ангажирани од Викторија сикрет во видеото снимено во Мајами ја презентираат новата колекција на долна облека за сезоната пролет/лето. Целото ...

Повеќе »

Се’ е во добриот маркетинг: Трите ангели на Викторија сикрет на едно место

Што ни носи новата колекција на модната марка за долна облека Во фотосесијата за каталогот на Викторија сикрет за сезоната лето 2014 позираат трите „ангели“ на оваа марка – Андријана Лима, Кендис Свонепул и Даутцен Крус. И покрај бројните коментари ...

Повеќе »

Кендис Свонепул со градник од 10 милиони долари за шоуто на Викториа сикрет (ФОТО)

На годинешното модно шоу на Викторија сикрет Кендис Свонепул ќе го претстави чудесниот градник, кој оваа модна куќа традиционално го изработува еднаш годишно уште од 1996 година.

Повеќе »

Дури и ангелите на Викторија сикрет се изложени на стресен кастинг за ревијата

И суперѕвездите како Алесандра Амбросио и Адриана Лима мораат да поминат низ стресен кастинг за да учествуваат на големата модна ревија на овој бренд која традиционално се одржува секоја година во ноември.

Повеќе »