Tag Archives: Vogue

Џиџи Хадид ја рекламира новата колекција на очила за сонце на Vogue

Топ моделот Џиџи Хадид е заштитно лице во кампањата на колекцијата за пролет/лето 2018 на популарната марка за очила за сонце Vogue. Кампањата е снимена во Ибица, а Џиџи ги презентира новите модели на очила меѓу кои има и модели дизајнирани ...

Read More »

Епл Воч влегува во светот на модата и тоа преку Вог

Епл Воч се поави на насловна на ноемврискиот Вог Кина. Епл сериозно се подготвува да го лансира својот часовник, не само како интересен гаџет, туку и како неизбежен и скап моден детал. За влегување во светот на модата, изборот на ...

Read More »