Тег архиви: зимско смути

Зимско смути за енергичен ден – Само 100 калории во чаша!

Се прави само од три намирници достапни насекаде во текот на зимата, а одлично е и за енергично започнување на денот, за блескава кожа, како и за здрава замена на меѓуоброк. Оваа чаша полна со здравје содржи само 100 калории. ...

Повеќе »