Тејлор Хил и сестра ѝ позираат во новогодишната кампања на Polo Ralph Lauren

Моделката и ангел на Викторија сикрет е една од лицата на празничната кампања на Polo Ralph Lauren. 

Модната марка Polo Ralph Lauren ја лансираше празничната кампања нудејќи интересни модни парчиња за зимската сезона. Бренд амбасадорот Тејлор Хил се појавува во кампањата, а тука е и нејзината помлада сестра Мекинли Хил. Акцентот на колекцијата е на плетените дебели џемпери, кожените панталони и јакни, и карираните материјали. Целата колекција е во актуелниот вестерн стил. 

 

x

Check Also

Како да бидете безбедни кога патувате со автомобил за време на пандемијата на коронавирус

Целиот свет е под влијание на новата глобална пандемија на коронавирус. Наједноставниот ...