Тексас сандалчиња од Mango кои ги сакаме веднаш!

Оваа пролет/лето тексас сандалите се едни од поголемите трендови на сезоната, а уште кога се со цветен принт – кој може да им одолее?

Уште една предност на овие сандали од Mango е потпетицата од 7 сантиметри, која е стабилна и дебела, па во нив удобно може да го поминеме целиот ден.

Па кој го сака ретро стилот, еве едни вистински обувки погодни и за на работното место, како и за журкање на плажа.

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...