Timberland есен/зима 2017/18 – Sensorflex модели „3 во 1“ женска колекција

Удобност во текот на целиот ден со трендовски модели кои ќе се соочат со предизвиците на урбаната средина – тоа ни го нуди Timberland во новата женска колекција.

 

Градот е флуиден – течност која постојано се менува, па затоа секој кој живее во него има потреба од високи перформанси и револуционерни решенија. Градот се движи, прифатете ја промената со Timberland!

Оваа сезона прилагодливоста добива двојна функција. Timberland со задоволство Ви ги претставува новите Sensorflex модели за есен/зима ’17 дизајнирани за секоја модерна и активна девојка/жена. 

Проверете во фотогалеријата.

 

 

Достапни во продажба во продавниците Timberland. 

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...