Тимот кој победува не се менува: Северина за Таг Хоиер (ФОТО)

Пред објективот на Марко Грубишиќ Северина позира за колекцијата Formula Steel & Ceramic.

северина 3

По успешната промоција на линијата Линк Лејди, Северина ја продолжува соработката со Таг Хоиер.

Префинетиот изглед на пејачката одлично се вклопува со стилот кој го форсира швајцарската компанија на луксузни часовници Таг Хоиер.

Еве како изгледаат кога се дружат.

северина 2

северина 1

x

Check Also

Накит за на плажа 2015: Никогаш доволно од него!

Модните додатоци како чантата за плажа, шеширот и марамата не се единствени ...