Том Форд од Епл часовникот направи џебен часовник

Мајсторот на стилот, Том Форд, понуди ново шик решение спојувајќи го стариот стил на џентлмените со новиот, ултрамодерен Епл часовник.

tf1

Џебниот Епл часовник од Том Форд ќе биде промовиран на модната ревија за пролет/лето 2016 во Лондон, но тоа не спречи дузина џентлмени веќе да се на листата на нарачатели.

tf2

 

x

Check Also

„Бојфренд“ часовник од Шанел

Шанел не му одолеа на „бојфренд“ трендот, модата да се носи „позајмени“ ...