Топ 10 елегантни, црни модни парчиња од GUESS

Елегатно модно парче во црна боја секогаш е добредојдено во женскиот гардеробер. Тие се вистински спасители кога се двоумиме што да облечеме, што со што да искомбинираме, а најмногу не „спасуваат“ во свечените пригоди кои бараат да изгледаме отмено и стокмено.

GUESS секогаш имал што да понуди – извонредни дизајни, врвни материјали и впечатливи модни парчиња кои едноставно, штом ги видиме, не излегуваат од ум. Вредат за секоја вложена пара, зашто немаат сезони, и се над минливите трендови.

Во галеријата издвојуваме 10 модни парчиња од GUESS во црна боја кои супер би ни дошле за празничната сезона, а се разбира, ќе ги носиме и долго по неа.

 

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...