Топ 10 кошули од Zara со точки, пруги и цветови

Со новата колекција Зара ни носи кошули од пријатни материјали и со трендовски принтови.

Доминираат кошулите со шарени цветови, со трендовските точки и со пруги. Женствените кошули со различни кореви и должина лесно се комбинираат и со сукња, панталони или фармерки, во зависност о пригодата.

Материјалите се нежни и пријатни соодветни за летните горештини. Доминира сатенот и свилата, ленот, но и проѕирните ткаенини.

Погледнете ги нашите омилени модели во фотогалеријата.

x

Check Also

Хит модно парче од ZARA – Бела проѕирна кошула

Проѕирната бела кошула со точки од Зара за кратко време се покажа ...