Топ 10 модни парчиња од меѓусезонската колекција на H&M

За некои модни марки намалувањата се во тек, други пак ги презентираа своите пролетни колекции, додека шведскиот моден гигант H&M ја лансираше новата таканаречена меѓусезонска колекција, која веќе е достапна во продажба.

Во колекцијата доминираат плетките и нежните бои. Со портокаловата кошула, која е на врвот на нашата шопинг листа, секако ќе оставите впечаток, додека џемперчето со секси крој во нежна сина боја ќе ги „стопли“ погледите.

Меѓу омилените модни парчиња се најдоа и блузите со слатки натписи, карираните панталони одлични и за деловна атмосфера како и за „кежуал“ комбинации, панталоните со странични линии и предимензионираните џемпери.

Погледнете ги во продолжение нашите 10 фаворити.

x

Check Also

Куќата на Џеки Кенеди на продажба: Погледнете ја куќата од соништата (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Прекрасниот имот „лозјето на Марта“ што Џеки Кенеди Оназис го нарекуваше свој ...