Топ 10 палта од STRADIVARIUS по пристапна цена

Продолжуваме со „лов“ на палта од есенските колекции на популарните „хај стрит“ модни марки. И, стигнавме до Страдивариус.

Пристапни со цените, пријатни за носење и со модерен дизајн, оваа сезона дизајнерите оа STRADIVARIUS навистина се потрудиле да ги задоволат буквално сите (различни) вкусови.
Тука се платата со кариран принт кој остануваат да владејат и во студените денови, трендовските зелени и бургунди палта, но и вештачките бундички со ултрапопуларниот анимал принт. За оние пак, кои ја сакаат класиката, има покласични модели во неутрални тонови кои лесно се комбинираат со останатиот избор на гардеробата.
Провере во фотогалеријата.

x

Check Also

Стопи се од попусти до -70% во Капитол мол

Нашето секојдневие е исполнето со обврски заради кои имаме помалку време за ...