Топ 3 блузички на едно раме од &Other Stories

Оff-the-shoulder моделите повторно се вратија на модната сцена за потоплите денови, а убави блузички со едно раме најдовме во летната колекција на &Other Stories.

Од секоја модна комбинација ќе извлечат женствен изглед, а одлични се и за дневни и за вечерни излегувања.

Еве го нашиот топ 3 избор.

x

Check Also

Анастасија Ј. Гапиќ: Трендовска плус-сајз колекција за есен-зима за жени со самодоверба

За трендот оваа сезона есен-зима за дамите со облини, како и потребата ...