Топ 3 цветни макси фустани со долги ракави

И во сезоната есен/зима продолжуваме да носиме фустани со цветен принт кои ни ја нагласуваат женственоста. Сепак, согласно студените денови – сега ги сакаме фустаните кои се макси и кои имаат долги ракави.

Доколку барате за вас таков цветен фустан, еве ги нашите три фаворити од популарните „хај-стрит“ модни марки.

манго

манго

Х-М

Х-М

зара

зара

 

x

Check Also

12 „кежуал“ модни парчиња од Springfield вредни за внимание

Се подготвуваме за зимската сезона со лежерни модни парчиња од омилените – Springfield. ...