Топ 3 есенски модни парчиња од Zara кои веднаш се распродаваат

Како и секоја сезона и оваа постојат модни парчиња кои веднаш се продаваат, а такви три има во есенската колекција на шпанската модна марка Зара.

На врвот на листата на чекање се наоѓа кимоното од зелен плиш.

Предимензионираниот џемпер со цветен принт во сина и розова нијанса е уште едно модно парче кое многу се бара. Тешко се доаѓа во продавниците на Зара и до сукњичката со ист мотив како џемперот.

Фустанот со шарени риги за жал многумина ќе можат да го видат само на фотографија.

x

Check Also

Новата колекција на ZARA нè подготви за лето 2021

Сонувате за летото и плажите? Модната марка Zara веќе не однесе таму, ...