Топ 3 костими за капење од DESIGUAL достапни во продажба по супер цена!

DESIGUAL и годинава ни понуди весели костими за капење со модерни дизајни со разиграни принтови.

На нашата листа на желби, предност добија три костими за капење кои заслужуваат посебно внимание.

Комбинирајте ги со DESIGUAL наметка за плажа или марама од летната колекција, шарени DESIGUAL апостолки (преубави се!) и фенси очила за сонце, и…погледите ќе бидат на ваша страна!

Костимите се достапни во продажба во мултибренд продавницата Fashion&Friend во Скопје Сити мол, а може да ги наралате и онлајн на официјалната шопинг страница на Fashion Group – ТУКА. 

x

Check Also

Слатки како шеќер: Лакирани патики од Bershka во шеќерна нијанса

Меѓу големиот избор на патики за летната сезона, погледот ни застана на ...